Działalność


Wyjątkowe razem, jak i osobno

Wyjątkowość nowych produktów to nie tylko ich niezaprzeczalna jakość. Ty razem użytkownik może dowolnie skomponować zestaw lub pojedynczy produkt w zależności od swoich potrzeb. Decyzja, czy ma to być osobna zamrażarka, chłodziarka, czy dowolne zestawienie dwóch wymienionych wyżej urządzeń, należy do użytkownika. Dzięki temu Amica wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom klientów. Tę unikalną możliwość konfiguracji komunikowano w ramach całej kampanii.

Wyjątkowość nowych produktów to nie tylko ich niezaprzeczalna jakość. Ty razem użytkownik może dowolnie skomponować zestaw lub pojedynczy produkt w zależności od swoich potrzeb. Decyzja, czy ma to być osobna zamrażarka, chłodziarka, czy dowolne zestawienie dwóch wymienionych wyżej urządzeń, należy do użytkownika. Dzięki temu Amica wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom klientów. Tę unikalną możliwość konfiguracji komunikowano w ramach całej kampanii. czytaj więcej »

Zaprogramowana jakość pralek Amica

Dlaczego podkreślamy jakość? Bo przekłada się na przyjemność z użytkowania i długie życie produktu. W nowych pralkach i suszarkach Amica zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania, które realnie skracają czas domowych obowiązków. Pranie i suszenie stało się dzięki temu łatwiejsze i przyjemniejsze. Odpowiada za to między innymi silnik Logic Drive, który zaskakuje zarówno swoją żywotnością, jak i cichą pracą. W takich warunkach pranie przestaje być przykrym obowiązkiem.

Dlaczego podkreślamy jakość? Bo przekłada się na przyjemność z użytkowania i długie życie produktu. W nowych pralkach i suszarkach Amica zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania, które realnie skracają czas domowych obowiązków. Pranie i suszenie stało się dzięki temu łatwiejsze i przyjemniejsze. Odpowiada za to między innymi silnik Logic Drive, który zaskakuje zarówno swoją żywotnością, jak i cichą pracą. W takich warunkach pranie przestaje być przykrym obowiązkiem. czytaj więcej »

Amica i MasterChef znowu razem

Jakiego sprzętu do gotowania używają najlepsi kucharze amatorzy w Polsce? Oczywiście sprzętu marki Amica! Będzie można się o tym przekonać już podczas kolejnej 5. edycji programu MasterChef, która rozpocznie się we wrześniu. Uczestnicy tradycyjnie zmierzą się w kulinarnych bojach, gotując na najwyższej klasy urządzeniach kuchennych naszej marki.

Jakiego sprzętu do gotowania używają najlepsi kucharze amatorzy w Polsce? Oczywiście sprzętu marki Amica! Będzie można się o tym przekonać już podczas kolejnej 5. edycji programu MasterChef, która rozpocznie się we wrześniu. Uczestnicy tradycyjnie zmierzą się w kulinarnych bojach, gotując na najwyższej klasy urządzeniach kuchennych naszej marki. czytaj więcej »

Galeria zdjęć

zobacz więcej zdjęć »


Filmy

zobacz więcej filmów »