Działalność


Centrum zarządzania markami Grupy Amica

Amica Handel i Marketing staje się centrum zarządzania markami całej grupy kapitałowej. Obecnie oferta grupy Amica na rynkach europejskich jest dostępna pod trzema markami: Amica, Hansa i Gram.

Amica Handel i Marketing staje się centrum zarządzania markami całej grupy kapitałowej. Obecnie oferta grupy Amica na rynkach europejskich jest dostępna pod trzema markami: Amica, Hansa i Gram. czytaj więcej »

Kampania Inteligentne zmywanie

Kampania <span>Inteligentne zmywanie</span>

Użytkownicy internetu już pewnością zauważyli wzmożoną aktywność reklamową dotyczącą zmywarek Amiki. Ta kategoria urządzeń dynamicznie rośnie na rynku, a urządzenia Amiki posiadają w tym wzroście znaczący udział. Jak pokazują badania obecnie zmywarki Amiki należą do pierwszej trójki urządzeń najchętniej wybieranych przez konsumentów urządzeń.

Użytkownicy internetu już pewnością zauważyli wzmożoną aktywność reklamową dotyczącą zmywarek Amiki. Ta kategoria urządzeń dynamicznie rośnie na rynku, a urządzenia Amiki posiadają w tym wzroście znaczący udział. Jak pokazują badania obecnie zmywarki Amiki należą do pierwszej trójki urządzeń najchętniej wybieranych przez konsumentów urządzeń. czytaj więcej »

Śniadanie prasowe Inteligentne zmywanie. Inteligentna kuchnia

Kuchnia to miejsce, które przez wielu nazywane jest sercem domu. Ma być nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna, a produkty, w które jest wyposażona mają ułatwiać codzienne życie. To właśnie idealnie zagospodarowanej, inteligentnej kuchni zostało poświęcone śniadanie prasowe firmy Amica, które odbyło się 5 czerwca.

Kuchnia to miejsce, które przez wielu nazywane jest sercem domu. Ma być nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna, a produkty, w które jest wyposażona mają ułatwiać codzienne życie. To właśnie idealnie zagospodarowanej, inteligentnej kuchni zostało poświęcone śniadanie prasowe firmy Amica, które odbyło się 5 czerwca. czytaj więcej »

Galeria zdjęć

zobacz więcej zdjęć »


Filmy

zobacz więcej filmów »