Działalność


Święta z Amiką

Gorący okres przedświątecznych przygotowań to moment, w których dobrze jest mieć fachową pomoc. Mając to na uwadze, zaplanowaliśmy specjalną promocję, która objęła produkty Amica, doskonale sprawdzające się w przygotowaniu świątecznego menu.

Gorący okres przedświątecznych przygotowań to moment, w których dobrze jest mieć fachową pomoc. Mając to na uwadze, zaplanowaliśmy specjalną promocję, która objęła produkty Amica, doskonale sprawdzające się w przygotowaniu świątecznego menu. czytaj więcej »

Jesienna kampania blenderów i wyciskarek Amica

Małe AGD domowe, a wśród nich zwłaszcza blendery kielichowe oraz wyciskarki wolnoobrotowe to dynamicznie rozwijająca się kategoria sprzętu do użytku domowego. Amica, mając na uwadze rosnące zainteresowanie urządzeniami tego typu, ruszyła pełną parą z jesienną kampanią sprzętu.

Małe AGD domowe, a wśród nich zwłaszcza blendery kielichowe oraz wyciskarki wolnoobrotowe to dynamicznie rozwijająca się kategoria sprzętu do użytku domowego. Amica, mając na uwadze rosnące zainteresowanie urządzeniami tego typu, ruszyła pełną parą z jesienną kampanią sprzętu. czytaj więcej »

Kolejna odsłona kampanii linii Amica IN.

Kolejna odsłona kampanii linii Amica IN.

Dokładnie 18 kwietnia wystartowała najnowsza odsłona kampanii telewizyjnej wspierającej nową, nagradzaną linię produktów Amica IN. Ekskluzywna linia wzornicza obejmująca urządzenia do zabudowy była promowana spotem emitowanym w głównych oraz tematycznych stacjach telewizyjnych.

Dokładnie 18 kwietnia wystartowała najnowsza odsłona kampanii telewizyjnej wspierającej nową, nagradzaną linię produktów Amica IN. Ekskluzywna linia wzornicza obejmująca urządzenia do zabudowy była promowana spotem emitowanym w głównych oraz tematycznych stacjach telewizyjnych. czytaj więcej »

Galeria zdjęć

zobacz więcej zdjęć »


Filmy

zobacz więcej filmów »